ECW-F6394JL Panasonic
  • Part Number: ECW-F6394JL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,396
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE