ECW-F6115JLB Panasonic
  • Part Number: ECW-F6115JLB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 1.1UF 5% 630VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE