ECW-F4823JL Panasonic
  • Part Number: ECW-F4823JL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,924
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM