ECW-F4564HL Panasonic
  • Part Number: ECW-F4564HL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.56UF 3% 400VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE