ECW-F4513RJL Panasonic
  • Part Number: ECW-F4513RJL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.051UF 5% 400VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"