ECW-F4364RJL Panasonic
  • Part Number: ECW-F4364RJL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.36UF 5% 400VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 310
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM