ECW-F4225HL Panasonic
  • Part Number: ECW-F4225HL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 2.2UF 3% 400VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,381
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK