ECW-F4204HL Panasonic
  • Part Number: ECW-F4204HL
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.2UF 3% 400VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM