ECQ-V1H154JC Panasonic
  • Part Number: ECQ-V1H154JC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 258,876
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM