ECQ-UAAF474K Panasonic
  • Part Number: ECQ-UAAF474K
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.47UF 10% 275VAC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,858
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE