ECQ-U2A223MLA Panasonic
  • Part Number: ECQ-U2A223MLA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.022UF 20% 275VAC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,237
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK