ECQ-U2A124ML Panasonic
  • Part Number: ECQ-U2A124ML
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.12UF 20% 275VAC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,974
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V