ECQ-E6684KF Panasonic
  • Part Number: ECQ-E6684KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"