ECQ-E6225KFW Panasonic
  • Part Number: ECQ-E6225KFW
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS