ECQ-E2W474KH Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2W474KH
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,724
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"