ECQ-E2394JB3 Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2394JB3
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"