ECQ-E2184KFB Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2184KFB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F