ECQ-E2183JFB Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2183JFB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH