ECQ-E2124KFB Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2124KFB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"