ECQ-E2124JF Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2124JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,802
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE