ECH-U1H223GB5 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1H223GB5
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 52,044
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X