ECH-U1H182JB5 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1H182JB5
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 1800PF 5% 50VDC 0805
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 36,277
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V