ECH-U1C391JX5 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1C391JX5
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 390PF 5% 16VDC 0603
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 25,086
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE