ECH-U1C153JX5 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1C153JX5
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.015UF 5% 16VDC 1206
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 50,047
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"