ECH-U1823GC9 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1823GC9
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.082UF 2% 100VDC 2820
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,166
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"