ECH-U1273GC9 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1273GC9
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.027UF 2% 100VDC 1913
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,529
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE