ECH-U1224GCV Panasonic
  • Part Number: ECH-U1224GCV
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.22UF 2% 100VDC 2825
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,907
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS