ECH-U1104JC9 Panasonic
  • Part Number: ECH-U1104JC9
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2820
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 73,912
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH