ECH-S1H394JZ Panasonic
  • Part Number: ECH-S1H394JZ
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.39UF 5% 50VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 504
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"