DZ5S120D0R Panasonic
  • More about DZ5S120D0R Panasonic
    DZ5S120D0R Panasonic
    DZ5S120D0R is manufactured by Panasonic and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ5S120D0R is described as DIODE ZENER ARRAY 12V SSMINI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH