DZ4J120K0R Panasonic
  • More about DZ4J120K0R Panasonic
    DZ4J120K0R Panasonic
    DZ4J120K0R is manufactured by Panasonic and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ4J120K0R is described as DIODE ZENER ARRAY 12V SMINI4. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK