DZ4J039K0R Panasonic
  • Available: 11,088
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ4J039K0R Panasonic
    DZ4J039K0R Panasonic
    DZ4J039K0R is manufactured by Panasonic and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ4J039K0R is described as DIODE ZENER ARRAY 3.9V SMINI4. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC