DZ2W22000L Panasonic
  • Available: 5,145
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2W22000L Panasonic
    DZ2W22000L Panasonic
    DZ2W22000L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2W22000L is described as DIODE ZENER 22V 1W MINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS