DZ2S360M0L Panasonic
  • Available: 874
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2S360M0L Panasonic
    DZ2S360M0L Panasonic
    DZ2S360M0L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2S360M0L is described as DIODE ZENER 36V 150MW SSMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE