DZ2S24000L Panasonic
  • Available: 10,080
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2S24000L Panasonic
    DZ2S24000L Panasonic
    DZ2S24000L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2S24000L is described as DIODE ZENER 24V 150MW SSMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB