DZ2J330M0L Panasonic
  • Available: 61,944
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2J330M0L Panasonic
    DZ2J330M0L Panasonic
    DZ2J330M0L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2J330M0L is described as DIODE ZENER 33V 200MW SMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM