DZ2J130M0L Panasonic
  • Available: 24,950
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2J130M0L Panasonic
    DZ2J130M0L Panasonic
    DZ2J130M0L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2J130M0L is described as DIODE ZENER 13V 200MW SMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK