DZ2J075M0L Panasonic
  • Available: 11,756
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2J075M0L Panasonic
    DZ2J075M0L Panasonic
    DZ2J075M0L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2J075M0L is described as DIODE ZENER 7.5V 200MW SMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS