DZ2720000L Panasonic
  • Available: 33,341
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2720000L Panasonic
    DZ2720000L Panasonic
    DZ2720000L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2720000L is described as DIODE ZENER 20V 120MW SSSMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS