DZ2447000L Panasonic
  • Available: 773
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2447000L Panasonic
    DZ2447000L Panasonic
    DZ2447000L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2447000L is described as DIODE ZENER 47V 2W TMINIP2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK