DZ2439000L Panasonic
  • Available: 4,146
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2439000L Panasonic
    DZ2439000L Panasonic
    DZ2439000L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2439000L is described as DIODE ZENER 39V 2W TMINIP2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2