DZ2430000L Panasonic
  • Available: 7,605
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ2430000L Panasonic
    DZ2430000L Panasonic
    DZ2430000L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Single Zener Diodes category. DZ2430000L is described as DIODE ZENER 30V 2W TMINIP2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH