DS371456-CA Panasonic
  • Part Number: DS371456-CA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 240
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK