DB2X41400L Panasonic
  • Available: 12,865
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DB2X41400L Panasonic
    DB2X41400L Panasonic
    DB2X41400L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Zener Single Diodes category. DB2X41400L is described as DIODE SCHOTTKY 40V 2A MINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE