DA2S00100L Panasonic
  • Available: 23,274
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DA2S00100L Panasonic
    DA2S00100L Panasonic
    DA2S00100L is manufactured by Panasonic and is categorized in the RF / Pin Diodes category. DA2S00100L is described as RF DIODE 40V 100MA SSMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> RF / Pin Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  RF / Pin Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM