AS05008MS PUI Audio
  • Part Number: AS05008MS
  • Manufacturer Name: PUI Audio
  • Description: SPEAKER 8OHM 1.5W 85DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about AS05008MS PUI Audio
    AS05008MS PUI Audio
    AS05008MS is manufactured by PUI Audio and is categorized in the Speakers category. AS05008MS is described as SPEAKER 8OHM 1.5W 85DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by PUI Audio
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V