AR035160MR-R PUI Audio
  • Part Number: AR035160MR-R
  • Manufacturer Name: PUI Audio
  • Description: SPEAKR 160OHM 10MW TOP PORT 98DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about AR035160MR-R PUI Audio
    AR035160MR-R PUI Audio
    AR035160MR-R is manufactured by PUI Audio and is categorized in the Speakers category. AR035160MR-R is described as SPEAKR 160OHM 10MW TOP PORT 98DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by PUI Audio
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A