W23-X1A1G-30 POTTER & BRUMFIELD / TE
  • More about W23-X1A1G-30 POTTER & BRUMFIELD / TE
    ---> Other parts by POTTER & BRUMFIELD / TE
    ---> Thermal Circuit Breakers from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Circuit Breakers
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM