WHB-120A-Y PATLITE
  • Part Number: WHB-120A-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about WHB-120A-Y PATLITE
    WHB-120A-Y PATLITE
    WHB-120A-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. WHB-120A-Y is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN