SKHEB-24-Y PATLITE
  • Part Number: SKHEB-24-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Warning Light, LED, 118mm, Yellow, Rotating Beacon, Alarm, 24VDC
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKHEB-24-Y PATLITE
    SKHEB-24-Y PATLITE
    SKHEB-24-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKHEB-24-Y is described as Warning Light, LED, 118mm, Yellow, Rotating Beacon, Alarm, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP